Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Będzinie - Powiatowa Społeczna Rada do Spraw Osób Niepełnosprawnych

Informacje

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

ul. Ignacego Krasickiego 17
42-500 Będzin

Powiatowa Społeczna Rada do Spraw Osób Niepełnosprawnych

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie współpracuje z Powiatową Społeczną Rada do Spraw Osób Niepełnosprawnych, która jest organem opiniodawczo-doradczym Starosty. Została powołana na 4 letnią kadencję Zarządzeniem Starosty Nr 30/2019 z dnia 18 czerwca 2019r.

W skład Rady wchodzą przedstawiciele działających na terenie Powiatu organizacji pozarządowych, fundacji oraz przedstawiciele jednostek samorządy terytorialnego i są to:

  1. Patrycja Gruca-Hołota- Przewodnicząca Rady - Polski Związek Głuchych w Będzinie, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Będzinie.
  2. Iwona Wszelaka- Wiceprzewodnicząca Rady- Stowarzyszenie „Bądź z Nami”.
  3. Anna Krusiec- Sekretarz Rady- Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Familia”.
  4. Bogusława Kubisa- Członek Rady- Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Siewierzu.
  5. Agata Wyderka-Pietrzyk- Członek Rady- Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej i Działalności Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Będzinie.

 

Kontakt z Powiatową Społeczną Radą do Spraw Osób Niepełnosprawnych odbywa się za pośrednictwem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Będzinie (tel. 32 267 81 08, 32 363 40 59, email: psron@pcpr.bedzin.pl ).

Banery/Logo