Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Będzinie - Nasza kadra

Informacje

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

ul. Ignacego Krasickiego 17
42-500 Będzin

Nasza kadra

Olga Machura – Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Będzinie

email: sekretariat@pcpr.bedzin.pl

 

Zespół Finansowo-Kadrowy

Jolanta Chmielewska –  Główna Księgowa

email: jolanta.chmielewska@pcpr.bedzin.pl

Agnieszka Ekiert – Starsza Księgowa, Kadrowa

email: agnieszka.ekiert@pcpr.bedzin.pl

Anna Gajówka – Księgowa

email: anna.gajowka@pcpr.bedzin.pl

Agata Białożyt – Księgowa

 

Zespół ds. Rehabilitacji Społecznej Osób Niepełnosprawnych

Martyna Ciarkowska – przedmioty ortopedyczne i  środki pomocnicze; sprzęt rehabilitacyjny; Aktywny Samorząd

email: martyna.ciarkowska@pcpr.bedzin.pl

Kamila Janczyk – turnusy rehabilitacyjne; sport, kultura, rekreacja i turystyka, Aktywny Samorząd

email: kamila.janczyk@pcpr.bedzin.pl

Beata Twardokęs – bariery techniczne i w komunikowaniu się, Aktywny Samorząd,

 

Ilona Dziedzic – pracownik socjalny, bariery architektoniczne, techniczne i w komunikowaniu się

email: ilona.dziedzic@pcpr.bedzin.pl

Anna Surma –  Aktywny Samorząd Moduł II, Program Wyrównywania Różnic Między Regionami III, Program „Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej”

email: anna.surma@pcpr.bedzin.pl

 

Zespół ds. Pieczy Zastępczej

Joanna Nowak – placówki Opiekuńczo-Wychowawcze

email: joanna.nowak@pcpr.bedzin.pl

Magdalena Bolek – odpłatność rodziców biologicznych za pobyt dzieci w pieczy zastępczej, rodzinna piecza zastępcza

email: magdalena.bolek@pcpr.bedzin.pl

Zespół ds. Pomocy Instytucjonalnej i Środowiskowej

Ewelina Korszeń-Ojer – Dom Pomocy Społecznej, ŚDS „Ostoja”, rodzinna piecza zastępcza

email: ewelina.korszenojer@pcpr.bedzin.pl

Kamil Słota – Mieszkania Chronione, Dom dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży, Ośrodek Interwencji Kryzysowej

email: kamil.slota@pcpr.bedzin.pl

 

Zespół Organizacyjny

Agnieszka Kaziród – obsługa kancelaryjno-biurowa

email: agnieszka.kazirod@pcpr.bedzin.pl

Małgorzata Zaczyk – obsługa kancelaryjno-biurowa

email: malgorzata.zaczyk@pcpr.bedzin.pl

 

Zespół ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej

Anita Stempień – Kierownik Zespołu ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej

email: anita.stempien@pcpr.bedzin.pl

 

Koordynatorzy Rodzinnej Pieczy Zastępczej:

Magdalena Bzowska tel. 605 863 153, email: magdalena.bzowska@pcpr.bedzin.pl

Anna Kajdańska tel. 607 043 129, email: anna.kajdanska@pcpr.bedzin.pl

Ewelina Nowak email: ewelina.nowak@pcpr.bedzin.pl

Monika Werner tel. 661 460 334, email: monika.werner@pcpr.bedzin.pl

 

Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Będzinie

Aldona Chodyka-Janowska – Przewodnicząca Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności

email: pzon.a.chodykajanowska@pcpr.bedzin.pl

Kamil Glücklich – Sekretarz Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności

email: iod@pcpr.bedzin.pl

Anna Magner – prowadzenie postępowania w sprawie wydania orzeczenia o niepełnosprawności, stopniu niepełnosprawności i o wskazaniach do ulg i uprawnień. Prowadzenie postępowania w sprawie wydania kart parkingowych

email: pzon.a.magner@pcpr.bedzin.pl

Agnieszka Sprycha – prowadzenie postępowania w sprawie wydania orzeczenia o niepełnosprawności, stopniu niepełnosprawności i o wskazaniach do ulg i uprawnień. Prowadzenie postępowań w sprawie wydania legitymacji osoby niepełnosprawnej

email: pzon.a.sprycha@pcpr.bedzin.pl

Żaneta Ulor– obsługa kancelaryjno-biurowa

email: pzon.z.ulor@pcpr.bedzin.pl

Karina Służałek – obsługa kancelaryjno-biurowa

email: pzon.k.sluzalek@pcpr.bedzin.pl

 

 

Banery/Logo